500 ₺ üzerindeki siparişlerde Ücretsiz Teslimat. Fırsatı kaçırmayın.

SSS

SSS

Siparişimin işleme alındığını nereden öğrenebilirim?

Siparişin tamamladığını zaman yaklaşık olarak 15-20 dk. içerisinde kayıtlı e-posta hesabına otomatik olarak siparişinin alındığına dair bir mail yönlendirilecektir, mail gelen kutuna düşmediyse, spam maillerini kontrol edebilirsin.

Siparişim hatalı ulaştı ne yapmalıyım?

Kolinin hasarlı (yırtılmış, ıslanmış, kusurlu gibi) olması durumunda kargo görevlisine “Hasar tespit tutanağı” tutturarak siparişini iade edebilirsin. İlgili tutanaklar kargo görevlisinde mevcuttur, hatalı ürünleri bu şekilde iade adresimize gönderebilirsin.

Kurumsal fatura kesilebiliyor mu?

Evet, sipariş aşamasında fatura adres bilgilerini girerken kurumsal seçeneğini işaretleyerek vergi numaranı, vergi dairesi bilgilerini girerek şirket faturası oluşturabilirsin.

Üye olmadan da alışveriş yapabilir miyim?

Evet, üye olmadan da sitemizden alışveriş yapabilirsin.

 
E-bültene üye olmak için ne yapmalıyım?

Ana sayfada bulunan bülten üyeliği alanına e-posta adresini ekleyerek, kampanyalarımızdan ve sana özel fırsatlarımızdan haberdar olabilirsin.

Kredi kartı bilgilerim güvende midir?

Sitemizde, tüm kredi kartı işlemleri ve onayları şirketimizden bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı “şifresi” gibi bilgiler şirketimiz tarafından görülmez ve kaydedilmez. Bu bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Ruzerg sanal mağazada Visa, Mastercard ve PayU ile işlem yapabilirsin. Sitemizden yapacağın tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğini riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsin.

İndirim kodumu nasıl kullanabilirim?

Satın alacağın ürünleri sepetine ekledikten sonra, sepeti görüntüle butonuna tıklayarak sepetim sayfasına gidebilirsin. Sepetim sayfasında bulunan kupon kodu alanına indirim kodunu yazdıktan sonra gönder butonuna tıklayarak indirimini kullanabilirsin.

0
0